Fotografia Psów

Zapraszam wszystkich właścicieli psów, którzy szukają profesjonalnego fotografa do wykonania sesji ich podopiecznych. Wykonuję różnego rodzaju zdjęcia psów – pamiątkowe z właścicielem, eksterierowe dla hodowców, a także sesje stylizowane (np w odniesieniu do użytkowości rasy).

Sesje pamiątkowe

To wszelkiego rodzaju sesje psów jak również psów z właścicielami na pamiątkę.  Skupiamy się na pokazaniu więzi pomiędzy psem, a człowiekiem i ukazaniu osobowości modela. Na sesję wybieramy się do parku i mają one formę spaceru i zabawy.

Sesje eksterierowe

To sesje przeznaczone dla hodowców i właścicieli psów rasowych, którzy potrzebują  perfekcyjnych pod kątem eksterierowym zdjęć swoich pupili. Sesja obejmuje zdjęcia portretowe, zdjęcia sylwetki oraz zdjęcia w ruchu z uwzględnieniem cech danej rasy.

Sesje szczeniąt

Sesje szczeniąt odbywają się głównie w plenerze – przed trzecim szczepieniem możliwe jest wykonane sesji w ogródku właściciela psów lub w domu pod warunkiem dobrego oświetlenia. W razie konieczności zabieram ze sobą również oświetlenie studyjne jednak rozstawienie go wymaga nieco przestrzeni.

Sesje studyjne

Dysponuję sprzętem do zdjęć studyjnych – polecam szczególnie dla psów małych
i średnich, które bez problemu zmieszczą się na tło.

>>PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ<<

Cena sesji dla psa/psów (zdjęcia eksterierowe, portret, ruch i zwykłe spacerowe również z właścicielem, sesje miotów)

  • 300 zł * –  1h/10 zdjęć poddanych obróbce
  • 25 zł – każde dodatkowe zdjęcie
  • dodatkowa godzina 250 zł (+10 zdjęć)
  • Sesja nieodpłatna, barterowa >>sprawdź<<

Dojazd – 1,30zł/km (np. w okolice centrum Warszawy dojazd to koszt ok 70 zł, poza wyznaczonym obszarem cena za dojazd ustalana jest indywidualnie)

*– dotyczy sesji w Teresinie (mapa poniżej)