Nasze poduszki – realne zdjęcia

W tej galerii macie możliwość zobaczyć jak wyglądają wszystkie nasze poduchy w rzeczywistości.

Staramy się robić zdjęcia w neutralnym świetle (z wyjątkiem tych na IG, na które często nakładam filtry) ale musicie wziąć pod uwagę, że kolory, które widzicie na monitorze mogą się różnić od kolorów na produkcie, który otrzymacie. Wynika to z ustawienia monitorów jak też z wielu innych czynników. Każdy nadruk jest nanoszony pojedynczo, więc dopuszczalne są przesunięcia o kilka milimetrów i nieznaczne różnice w jasności obrazków.

Nadruki na tekstyliach wykonujemy metodą sublimacji. Metoda ta pozwala na odzwierciedlenie w jakości fotograficznej najdrobniejszych nawet szczegółów i pozwala na zachowanie ważnych detali i elementów w pełnej gamie kolorystycznej.

Metoda sublimacji nie oddziałuje negatywnie na strukturę materiału – wręcz przeciwnie, pozwala zachować delikatność i elastyczność tkaniny.

Nadruk wnika głęboko w materiał co czyni go praktycznie nie do zdarcia. Nadruki na naszych gadżetach są odporne na pranie, zmywanie, ścieranie czy oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Poduchy białe:

Poduchy płócienne ecru:

Poduchy „lniane”:

Serwis na sprzedaż

Szanowni Państwo, drodzy Klienci.

Postanowiliśmy sprzedać sklep z całym inwentarzem, tj. maszynami do produkcji, materiałami produkcyjnymi, już stworzonymi produktami.

Głównymi mechanizmami sprzedaży jest tu strona, dobrze wypozycjonowana i konto allegro.

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu na email z podstrony regulamin.

Cena 40000