Fotografia Psów – Oferta Barterowa

Istnieje również możliwość umówienia się na nieodpłatną sesję fotograficzną.
W ramach takiej sesji otrzymasz 3 do 10 fotografii  (w zależności od ilości psów).
Za zdjęcia nie musisz płacić, a jedynym warunkiem jest wyrażenie zgody na komercyjne wykorzystanie zdjęć Twojego psa w nadrukach, m.in. kalendarzach i kubkach znajdujących się w moim sklepie. Ze względu na specyfikę sesji zależy mi na psach rasowych, zarejestrowanych w ZKWP/FCI, w kondycji wystawowej, z zadbanym włosem, charakterystycznych dla swojej rasy.

Będzie mi również bardzo miło zaprosić hodowców do współtworzenia opisów ras, które znajdą się na blogu – artykuły te będą zawierały zdjęcia z sesji z podaniem nazwy hodowli/właściela psów.

Fotografia psów

Sesje odbywają się w miejscowości Teresin, 40 km od Warszawy. Każda sesja trwa ok 1-1,5h. Zdjęcia, które otrzymujecie możecie wykorzystać w dowolny sposób do promocji swojej hodowli.

Jeśli jednak Twój psiak nie spełnia wymagań albo po prostu wolisz wykupić sesję i zachować zdjęcia tylko na własny użytek zapoznaj się z CENAMI psich sesji.

Aby umówić się na sesję proszę o kontakt poprzez ten FOTOGRAFICZNY FANPAGE  lub e-MAIL.

Serwis na sprzedaż

Szanowni Państwo, drodzy Klienci.

Postanowiliśmy sprzedać sklep z całym inwentarzem, tj. maszynami do produkcji, materiałami produkcyjnymi, już stworzonymi produktami.

Głównymi mechanizmami sprzedaży jest tu strona, dobrze wypozycjonowana i konto allegro.

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu na email z podstrony regulamin.

Cena 40000